Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

02.04.2014UNITECH

Fensterbau FRONTALE 2014

W dniach 26. – 29.03.2014r. odbyły się targi Fensterbau Frontale w Norymberdze, w których uczestniczyliśmy po raz kolejny wraz z wieloma wystawcami okien z całej Europy. Na stoisku w hali nr 7 prezentowaliśmy nasze produkty: okna pasywne (energooszczędne) jak i standardowe oraz drzwi z PCV. Ta prestiżowa impreza co roku pokazuje jak dynamicznie zmienia się rynek stolarki otworowej oraz jak wiele jest innowacji w tej branży.

Prezentowane produkty marki UNITECH cieszyły się dużym zainteresowaniem; drzwi podnoszono-przesuwne, tzw.: HST przykuwały uwagę zwiedzających. Nasze produkty znalazły uznanie i budziły żywe dyskusje ze względu na swój różnorodny design kolorystyczny. Jednakże nie jest to jedyny atut okien i drzwi produkowanych w firmie Unitech Sp. z o.o.. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii nasze produkty są precyzyjnie wykonane, wpisują się w aktualne trendy panujące na rynku europejskim.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach FENSTERBAU FRONTALE 2014 i zapraszamy za dwa lata!

innowacyjna gospodarka