Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

07.04.2014POLI-ECO

Relacja z misji gospodarczej do Szwecji w ramach branżowego programu promocji branży budowniczej

W dniach 31.03 – 03.04.2014 firma Poli-Eco wzięła udział w projekcie „Misja do Szwecji”. Celem projektu było nawiązanie kontaktów handlowych z otoczeniem biznesowym na terenie Szwecji czemu służyć miało m.in. udział w targach Nordbygg w Sztokholmie. To największa impreza targowo-wystawiennicza w dziedzinie budownictwa, na której spotykają się najważniejsi i najwięksi dostawcy materiałów, maszyn i technologii dla budownictwa.

Dzięki współpracy z organizatorem - Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie, który to miał swój punkt informacyjny w ramach stoisk: Branżowego Programu Promocji Branży Budowlanej i Branżowego Programu Promocji Branży Stolarki Okiennej i Drzwiowej firma Poli-Eco zaprezentowała swój potencjał produkcyjny oraz przedstawiła zainteresowanym partnerom ze Szwecji swoje produkty.

W dniu 02.04.2014 na terenie targowym odbyły się ramowe spotkania z partnerami biznesowymi ze Szwecji w ramach których każdy z przedstawicieli miał okazję szerzej zaprezentować ofertę firmy, którą reprezentował. W ramach tych spotkań przedstawiciele Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej przedstawili warunki oraz charakterystykę rynku szwedzkiego pod kątem wymiany handlowej pomiędzy Polską a Szwecją.

W godzinach popołudniowych przedstawiciele polskiego sektora budowlanego zostali zaproszeni na poczęstunek organizowany przez Radcę Handlowego przy Ambasadzie RP w Sztokholmie; podczas tego spotkania uczestnicy wymienili spostrzeżenia dotyczące targów oraz warunków rozpoczęcia współpracy z firmami ze Szwecji.

Innowacyjna gospodarka