Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

11.04.2014POLI-ECO

Szkolenie dla firmy Perpetuum

W dniach 31.03.2014-02.04.2014 firma Poli-Eco gościła przedstawicieli firmy Prepetuum z Rumunii.

Podczas wizytacji nasi partnerzy szczegółowo poznali nasze najnowsze produkty jakimi są listwy Ida i Ultima. W trakcie szkolenia przeprowadzonego 1 kwietnia nasi goście brali czynny udział w cięciu i montowaniu w/w listew. Z zapałem uczestniczyli również w warsztatach malowania listew Idea.

Po przeprowadzonym szkoleniu rozpoczęła się część integracyjna spotkania. Gra w Paitball pokazała wszystkim uczestnikom jak ważna jest determinacja i umiejętność pracy w zespole aby osiągnąć zamierzony cel. Wspólne ognisko było odprężającym zakończeniem intensywnego dnia.

W ostatnim dniu szkolenia, nasi goście, mieli okazję zobaczyć firmę Poli-Eco „od kuchni”. Zwiedzili pomieszczenia  magazynowe oraz halę produkcyjną. Wizyta w naszym zakładzie produkcyjnym pozwoliła im w znacznym stopniu poszerzyć wiedzę na temat naszych produktów.

Dziękujemy firmie Perpetuum i jej wszystkim pracownikom za współpracę oraz liczne przybycie do Naszej siedziby firmy. Mamy nadzieję, że wiedza którą zdobyli nasi goście będzie dla nich pomocna i „owocna” w przyszłej współpracy.