Top
PL EN RU

One of the largest European manufacturers of PVC finishing products

Jobs offers

Kierowca kat. C

Wymagania dla kandydatów na wymienione stanowisko:
- Roczne doświadczenie na stanowisku kierowca
- Prawo jazdy kat. C
- Karta do tachografu cyfrowego
- Świadectwo kwalifikacji

Aplikacje proszę składać na adres:
rekrutacja@poli-eco.pl

Mistrz Produkcji

Zakres obowiązków:
- kontrola kosztów produkcyjnych
- organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
- nadzór nad procesem produkcji
- przestrzeganie procedur ISO
- dbanie o jakość produkowanych wyrobów
- szkolenie podległych pracowników

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- wykształcenie wyższe oraz 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub wykształcenie średnie i 5-letnie doświadczenie
- biegła obsługa komputera
- mile widziana znajomość systemu SAP
- prawo jazdy kat. B
- wysoka komunikatywność
- dynamizm i skuteczność w działaniu

Technolog

- wdrażanie nowych wyrobów
- obniżanie kosztów produkcyjnych
-  tworzenie nowych receptur materiałowych
- poszukiwanie alternatywnych mieszanek
- doskonalenie procesów technologicznych
- aktualizowanie norm i dokumentacji technologicznej

Wymagania:
- doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- wykształcenie wyższe w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych lub chemii
- znajomość obsługi programu Auto Cad
- dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

Zapewniamy:
- Interesującą pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
- Możliwość dalszego rozwoju.