Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

O nas

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 20 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy oraz dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów.

Firma
Dynamiczny rozwój firmy to między innymi realizacja sprawnie pozyskanych Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Dokonano modernizacji mieszalni, stworzono nowoczesne laboratoria i prowadzona jest stała kontrola jakości produkowanych wyrobów. Najwyższej jakości produkty wytwarzane są w zmodernizowanych halach produkcyjnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom coraz większej grupy klientów Poli-Eco Group, wprowadza nowe typy listew i akcesoriów wykończeniowych. Terminowość dostaw i stałe podnoszenie jakości oferowanych wyrobów to gwarancja satysfakcji klienta.Świadczy o tym choćby fakt posiadania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością wg. PN-EN ISO 9001:2008 wydanego przez BUREAU VERITAS CERTIFICATION z zakresu projektowania i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Listwy z miękkiego PVC produkowane są zgodnie z wymogami Polskiej Normy PN-81/B-89002, natomiast listwy z tworzywa spienianego i twardego PVC zgodnie z Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie (AT-15-4651/2004). Produkty firmy oferowane są na rynku pod wspólną marką handlową KORNER.

Mapa

Obecni jesteśmy w takich krajach jak Polska, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Azerbejdżan, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Niemcy, Uzbekistan czy Gruzja.

Firma

W związku z modernizacją produkcji ograniczono globalne zużycie ołowiu, a tym samym wywarło to istotny wpływ na poprawę ochrony środowiska. Stosowanie stabilizatorów wapniowo- cynkowych jest nowoczesną metodą proekologiczną.