Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

15.10.2015CSR

Pola Nadziei

Poli-Eco włączyło się do akcji jesiennej „Pola Nadziei" dla Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach. Akcja ma charakter ogólnopolski, natomiast w Żarach organizowana jest po raz pierwszy na rzecz powstałego w tym roku Hospicjum, które obejmuje opieką mieszkańców zamieszkałych na terenie powiatów żagańskiego i żarskiego.

Żonkile, międzynarodowy symbol nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego wsparcia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Jesienią, kiedy je sadzimy oraz wiosną, kiedy kwitną - zbierane są fundusze dla Hospicjum.

Włączyliśmy się w akcję poprzez zakup w Hospicjum św. Brata Alberta żonkilowych cebulek i zasadzenie ich przed siedzibą naszej Spółki, tak więc wiosną... rozkwitną pierwsze pola nadziei dla Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach.

Zapraszamy do udziału w akcji Pola Nadziei.

pola_nadziei

Informacji na temat akcji udzielają Wolontariusze Hospicjum św. Brata Alberta od poniedziałku do soboty w godz.. 10:00 - 14:00 pod numerem telefonu 68 475 76 48 lub osobiście w obiekcie Hospicjum. Telefonicznie można też zarezerwować cebulki oraz uzgodnić formę ich odbioru. Informacje na temat akcji można znaleźć też na stronach: www.bratalbert.zary.pl oraz www.polanadziei.pl.

Dajmy nadzieję innym.