Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

Marki handlowe

Marka Korner. Każda podłoga wygląda naprawdę dobrze dopiero wtedy, gdy wykańcza ją listwa przypodłogowa. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby listwy przypodłogowe KORNER spełniały wszystkie wymagania stawiane przez klienta. Wieloletnie doświadczenie z dziedziny przetwórstwa PCW oraz stosowanie w procesie produkcji światowych technologii i surowców najwyższej jakości sprawiają, że nasze produkty z powodzeniem trafiają na rynki niemal całej Europy.

WIĘCEJ

Unitech

Marka Unitech. Budowa domu to inwestycja na długie lata. Wymaga przemyślanych decyzji oraz rozważnego wyboru materiałów i technologii. Jednym z najważniejszych elementów wymarzonego domu są okna. Łącza świat zewnętrzny z wnętrzem i mają duży wpływ na panująca w nim atmosferę. Dlatego wybierając okna z PVC, warto zaufać sprawdzonej marce UNITECH. Od ponad 20 lat UNITECH służy klientom swoja wiedza i doświadczeniem oferując produkcję i montaż okien z PCV.

WIĘCEJ

Ecovinyl
Marka ECOVINYL Grupy Poli-ECO to ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji materiałów technicznych opartych na polichlorku winylu (PVC) oraz ponad 20-letnia praktyka w przetwórstwie tworzyw metodą wytłaczania oraz wtrysku. We własnej mieszalni Grupa Poli-Eco produkuje najwyższej jakości suche mieszanki i granulaty, które wykorzystuje do produkcji listew przypodłogowych, obrzeży meblowych oraz wielu innych profili technicznych.

WIĘCEJ