Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

03.06.2016Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Firma Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

OPIS STANOWISKA:

• Organizacja i nadzór pracy podległych pracowników.
• Planowanie i zarządzanie projektami w obszarze jakości.
• Przestrzeganie procedur ISO.
• Nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania jakością.
• Rozpatrywanie reklamacji klientów na wyroby gotowe.
• Kontrola i dokonywanie reklamacji surowców u dostawców.
• Monitorowanie efektów działań naprawczych w obszarze jakości produktu.
• Kontrola skuteczności działań korygujących i walidacji produktu.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe: zarządzanie jakością lub techniczne.
• Wieloletnie doświadczenie w kierowaniu Komórką Jakości.
• Znajomość norm ISO.
• Praktyczna wiedza w zakresie stosowania Lean Manufacturing ( TQM, 5S, Kaizen).
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Komunikatywność, umiejętności współpracy oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
• Dynamizm i skuteczność w działaniu.
• Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Umowę o pracę.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny.
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Zapewniamy dyskrecję. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@poli-eco.pl