Top
PL EN RU

Jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC

Poli-Eco

Specjalista ds marketingu

Poli-Eco Group dla swojej marki Korner poszukuj:

 Specjalisty ds. marketingu

Obowiązki :

- praca nad rozwojem marki

- badania rynku

- nadzór nad kolorystyką wyrobów

- współpraca z producentami

- dobieranie produktów  zgodnie z zasadami architektury wnętrz

- współpraca z działem produkcji i sprzedaży

- nadzór nad stroną internetową

Wymagania:

- wykształcenie wyższe/inżynierskie

- znajomość programu AUTOCAD

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności i informacji

- kreatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o prace

- współudział w rozwoju produktów i firmy

- możliwości rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy POLI-ECO GROUP w Polsce, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez Poli-Eco na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.) Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania."